Kód: 198

Zlaté Slazení a Dallmayr Promodo mletá káva 500 g

Neohodnoceno
337 Kč / ks 300,89 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Vychutnejte si skvělou kombinaci kávy Dallmayr Promodo mletá káva 500 g a Zlatého Slazení 500 ml. 

Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 1170 kg

Balení obsahuje: Dallmayr Promodo mletá káva 500 gZlaté Slazení 500 ml. 

Zlaté Slazení vs. bílý cukr: proč zvolit Zlaté Slazení?

Proč naši zákazníci označují Zlaté Slazení za zázrak? Prozradíme Vám tajemství, jak sladit vaše oblíbené nápoje a pokrmy bez kompromisů. Vyvinuli jsme produkt Zlaté Slazení, který může zcela změnit způsob slazení u vás doma.

Skvělá volba: bílý cukr, který běžně používáme ke slazení, může mít potenciálně škodlivé účinky na naše zdraví. Mnoho lidí je náchylných k nárazům v hladině krevního cukru po konzumaci bílého cukru, což může způsobovat únavu a chutě na další sladkosti. Zlaté Slazení je šetrnější volbou, která nepřidává zbytečný cukr do vaší stravy a nezvyšuje hladinu krevního cukru.

Chuť bez kompromisů: se Zlatým Slazením si můžete užít skvělou chuť, kterou nabízí bílý cukr, ale bez rizika spojeného s jeho konzumací. Díky výběru sladidla z rostliny Stévie můžete dosáhnout přirozené sladkosti, kterou si zamilujete a to bez kompromisů. 

Podpora zdravého životního stylu: Zlaté Slazení je ideálním doplňkem pro ty, kteří se snaží vést zdravější životní styl a omezit příjem cukru. Můžete jej použít pro slazení nejen kávy, ale i dezertů, pečiva a dalších pokrmů, aniž byste museli přidávat bílý cukr.

Žádná chuťová stopa: při vývoji Zlatého Slazení jsme věnovali zvláštní pozornost tomu, aby se nepřenesla žádná nepříjemná pachuť ze sladidel na bázi stévie. Podařilo se nám dokonale eliminovat jakoukoli nepříjemnou chuť, což znamená, že můžete užívat čistou sladkost Zlatého Slazení.

Sladidla přírodního původu: naše výrobky neobsahují žádná umělá sladidla ani konzervanty, maji skvělou chuť a vůni a jsou přislazeny sladidly přírodního původu. 

Zvolte Zlaté Slazení a dopřejte si zdravější volbu pro sebe a rodinu. Užijte si sladkost bez kompromisů pro své zdraví a chuťové buňky.