Diabetici se často ptají

Je tento produkt výslovně vhodný pro diabetiky?

 
ODPOVĚĎ:
Ano, máme tisíce trvale spokojených zákazníků diabetiků, kdy řadě z nich doporučil naše produkty jejich diabetolog. Je to pro ně řešením situace, kdy diabetik vydrží bez sladkého jen omezenou dobu. Pak dojde k tomu, že buď začne cukr konzumovat (a "podvádí" tak sebe i svého lékaře) nebo použije umělá sladidla s jejich nezdravými dopady na lidský organismus. Zlaté Slazení neobsahuje žádná umělá sladidla ani konzervanty. Někdy bývá předmětem diskusí vhodnost fruktózy (ovocný cukr) pro diabetiky. Zde ale platí především zásada střídmosti. 
 

 

Vyzkoušet Zlaté slazení

Fruktóza - tedy ovocný cukr,  je obsažena jak např. v jablku, tak i třeba v medu. Každý asi chápe, že konzumace jednoho jablka žádnému diabetikovi neublíží, ale konzumace 2 kg jablek ublíží i zdravému člověku. Zásadní výhodou Zlatého Slazení je ovšem skutečnost, že je slazeno Stévií, tedy sladidlem přírodního původu. Tato přísada natolik zvýší sladivostní vjem, že zákazník i diabetik dosáhne potřebné sladkosti s velmi malým množstvím sladidla a přijme tak minimum ovocného cukru a tedy i minimum energie. Kdyby sladil samotnou fruktózou - což se u diabetiků často děje, byl by její příjem daleko vyšší a ne příliš žádoucí. U našich produktů ovšem stačí k dosažení potřebné sladivosti extrémně malé množství a tedy i malý příjem fruktózy. Naši zákazníci diabetici s velkým uspokojením konstatují, že po konzumaci našich provádí pravidelně měření glykemie nedochází u nich k žádnému zvýšení hladiny krevního cukru, ale ani k nárůstu hmotnosti. Naše výrobky se tak pro ně stávají nezbytnými a vrací jim jistou kvalitu života. Sdělují nám to a děkují nám za to.
 
Dobrou zprávou v tomto směru je, že jsme v reakci na to, že masivně stoupá poptávka po KETO a Low carb výrobcích, vyvinuli nápojové koncentráty vhodné právě pro tyto diety a životní styl. Roční vývoj je u konce a na přelomu roku představíme veřejnosti vlastní KETO/Low carb nápojové koncentráty opět přislazeny Stévií bez přítomnosti fruktózy (ovocného cukru), které budou moci užívat i diabetici bez obav, že by současně přijímali nějakou energii. 
 

Vyzkoušet Zlaté slazení