Co je Zlaté slazení?

Zlaté Slazení je unikátní spojení ovocného cukru a sladidel Stévie sladké, která neobsahuje řepný cukr.

Chcete se vyhnout konzumaci bílého cukru? Bojujete s chutí na sladké? Už nemusíte! Zlaté Slazení a sirupy v mnoha příchutích Vám pomohou vypustit cukr z Vašeho jídelníčku, aniž byste poznali rozdíl v chuti.

 

Komu je Zlaté Slazení určeno?

 

Pro dětipro děti

Chcete svým dětem dopřát sladkou chuť, aniž byste zatěžovali jejich organismus klasickým bílým cukrem? Zlaté Slazení se skvěle hodí pro přípravu a dochucování dětských pokrmů už od útlého věku. Díky Zlatému Slazení a sirupům v mnoha příchutích, můžete dětem dopřát sladkou chuť s jistotou, že mlsají zdravěji.

Více informací zde

 

Nízký glykemický indexnízký gi

Možná i Vy patříte mezi diabetiky nebo máte jiné zdravotní problémy, které vyžadují radikální úpravu jídelníčku. Poprvé však nemusíte dělat kompromis, když dostanete chuť na sladké. Zlaté Slazení udržuje normální hladinu krevního cukru, což hraje zásadní roli při dodržování dietních opatření.

Více informací zde

 

Pro sportovcepro sportovce

Sportujete, zajímáte se o zdravý životní styl nebo máte náročné zaměstnání? Zlaté Slazení a sirupy v mnoha příchutích Vám zaručí dostatečný přísun energie k práci nebo sportovním výkonům, aniž byste své tělo zbytečně zatěžovali bílým cukrem. Doplňte energii zdravě a s chutí, ke které se budete rádi vracet!

Více informací zde

 

Pro těhotné a kojícípro těhotné

Jste těhotná nebo kojíte, neustále Vás honí mlsná, ale moc dobře si uvědomujete, že bílý cukr není vhodný ani pro Váš organismus ani pro Vaše dítě?Díky jedinečnému výrobnímu procesu Zlaté Slazení neobsahuje žádné konzervanty ani barviva, která by měla negativní dopad na zdraví Vaše i Vašeho dítěte a Vy tak můžete v klidu mlsat.

Více informací zde

 

zlateslazeni_kruh