Co je Zlaté slazení?

Zlaté Slazení, stolní sladidlo se sladidly přírodního / rostlinného původu z rostliny Stévie.

  • Zcela nový způsob slazení, světová novinka vyvinutá českým výrobcem.
  • Má lahodnou chuť cukru, nemá žádnou jinou chuťovou stopu, ale současně nezvyšuje hladinu krevního cukru!
  • Neobsahuje řepný cukr.
  • Má glykemický index pouze 25.
  • Zlaté Slazení je vyváženou kombinací ovocného cukru a sladidel z rostliny Stévie sladké.
     

Ovocný cukr (fruktóza) je běžně obsažen v např. v medu (38 %, dále zejména v ovoci bohatém na vlákniny - jahodách, ostružinách a borůvkách. Stejně jako i v některé zelenině jako např. melounech, sladkých bramborách, cibuli a kukuřici. v kombinaci se sladidly přírodního / rostlinného původu z rostliny Stevia rebaudiana.

 

Chcete se vyhnout konzumaci bílého cukru? Bojujete s chutí na sladké? Už nemusíte! Zlaté Slazení a sirupy v mnoha příchutích Vám pomohou vypustit bílý cukr z Vašeho jídelníčku, aniž byste poznali rozdíl v chuti.

 

Komu je Zlaté Slazení určeno?

 

Na piktogramech vyobrazené cílové skupiny v žádném případě neznamenají, že naše produkty mají nějakou speciální vlastnost určenou pro tu kterou konkrétní cílovou skupinu. Piktogramy naopak pouze podtrhují jediné a to, že:

Naše produkty jsou určeny široké škále všech cílových skupin, které si přejí omezit příjem bílého cukru, tedy i skupinám vyobrazeným.

 

Pro děti

Chcete svým dětem dopřát sladkou chuť, aniž byste zatěžovali jejich organismus klasickým bílým cukrem? Zlaté Slazení se skvěle hodí pro přípravu a dochucování dětských pokrmů už od útlého věku. Díky Zlatému Slazení a sirupům v mnoha příchutích, můžete dětem dopřát sladkou chuť s jistotou, že mlsají zdravěji.

Více informací zde

 

Nízký glykemický index

Možná i Vy patříte mezi diabetiky nebo máte jiné zdravotní problémy, které vyžadují radikální úpravu jídelníčku. Poprvé však nemusíte dělat kompromis, když dostanete chuť na sladké. Zlaté Slazení udržuje normální hladinu krevního cukru, což hraje zásadní roli při dodržování dietních opatření.

Více informací zde

 

Pro sportovce

Sportujete, zajímáte se o zdravý životní styl nebo máte náročné zaměstnání? Zlaté Slazení a sirupy v mnoha příchutích Vám zaručí dostatečný přísun energie k práci nebo sportovním výkonům, aniž byste své tělo zbytečně zatěžovali bílým cukrem. Doplňte energii zdravě a s chutí, ke které se budete rádi vracet!

Více informací zde

 

Pro těhotné a kojící

Jste těhotná nebo kojíte, neustále Vás honí mlsná, ale moc dobře si uvědomujete, že bílý cukr není vhodný ani pro Váš organismus ani pro Vaše dítě? Díky jedinečnému výrobnímu procesu Zlaté Slazení neobsahuje žádné konzervanty ani barviva, která by měla negativní dopad na zdraví Vaše i Vašeho dítěte a Vy tak můžete v klidu mlsat.

Více informací zde